RadyoDert.CoM | Slow Müzik Radyosu
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
30°C / 23°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
32°C / 32°C
İZMİR
Çok Bulutlu Bugün
28°C / 28°C
TÜRK ASKERİNE ATEŞ AÇARKEN ÖLDÜRÜLDÜ

El Bab çevresinde Türk özel kuvvetlerine ateş açıp başına taktığı kamerayla da olanları görüntüleyen DEAŞ teröristi, tam o anda imha edildi.

Türkiye’nin sınır ötesi harekâtı Fırat Kalkanı ile IŞİD’in kökünün kazındığı El Bab’dan yeni bir görüntü var. Görüntüyü, güvenlik uzmanı Abdullah Ağar Twitterhesabından paylaştı.

TÜRK ASKERİNE ATEŞ AÇARKEN ÖLDÜRÜLDÜ

Başına bir kamera takan IŞİD teröristi, bölgedeki Türk özel kuvvetlerine Bixi silahıyla ateş açıyor. Ancak tam o anda bir keskin nişancı tarafından vuruluyor ve kendi ölümünü çekmek zorunda kalıyor.

TÜM TERÖRİSTLERİ ÖLDÜRDÜLER

Bölgedeki tüm teröristleri öldüren özel kuvvetler, hem görüntüleri hem de silahları ele geçirdi. Terör örgütü, söz konusu görüntüleri propaganda amaçlı kullanıyor.

Güvenlik uzmanı Ağar, görüntüye Özgür Şehit isimli yeni kitabında yer verdi.

24 Ağustos’un ilk saatlerinde Karkamış’tan Suriye topraklarındaki Cerablus’a girilmesiyle başlayan Fırat Kalkanı Harekâtı’nda kısa sürede Cerablus-Azez hattı IŞİDteröristlerinden temizlendi. 90 kilometrelik hat daha sonra güneye doğru genişledi ve 13 Şubat’ta El Bab’da terör örgütü IŞİD’in kökü kazındı. Operasyonda, Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) güçleriyle Türk özel kuvvetleri yer aldı.


El Bab çevresinde Türk özel kuvvetlerine ateş açıp başına taktığı kamerayla da olanları görüntüleyen DEAŞ teröristi, tam o anda imha edildi. Türkiye’nin sınır ötesi harekâtı Fırat Kalkanı ile IŞİD’in kökünün kazındığı El Bab’dan yeni bir görüntü var. Görüntüyü, güvenlik uzmanı Abdullah Ağar Twitterhesabından paylaştı. TÜRK ASKERİNE ATEŞ AÇARKEN ÖLDÜRÜLDÜ Başına bir kamera takan IŞİD teröristi, […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler