RadyoDert.CoM | Slow Müzik Radyosu
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
30°C / 23°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
32°C / 32°C
İZMİR
Çok Bulutlu Bugün
28°C / 28°C
Cepten Dinle
Cepten Dinle
Radyoları Artık Cepten Dinlemekte Basitlesti.İster İOS ister Android cihazlardan rahatlıkla dinlenir hale geldi.Her radyoyu kolaylıkla bulabilir ve tarzına göre ister slow , arabesk , pop , rap , rock ,...
5 Nisan 2017 20:49
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Radyoları Artık Cepten Dinlemekte Basitlesti.İster İOS ister Android cihazlardan rahatlıkla dinlenir hale geldi.Her radyoyu kolaylıkla bulabilir ve tarzına göre ister slow , arabesk , pop , rap , rock , islam , yabancı vb. gibi birçok katogoriye ulasabiliyorsunuz.

Eee her radyo bulunuyor artık telefonlarda tabiki Radyodert ‘ de her platforma siz dinleyicileriyle bulusuyor. İsterseniz iphone isterseniz samsung , lg , blackberry , tablet , nokia vb.  gibi bir çok  cihazdan dinliyebilirsiniz.

Teknoloji   okadar ilerledi ki androtürk , radyofmdinle , radyodinle gibi birçok radyo programlarında da yerimizi aldık ve sevenlerimize sesimizi duyuruyoruz. Bir çok insan bizleri facebook sayfamızdan youtube kanalımızdan ve twitter sitesinden takip ediyor.

Kendi Uygulamamız Android Player ‘ ı indirebilir ve bizi rahatlıkla dinliyebilirsiniz. RadyoDert.CoM ‘ u google player ‘ den Radyodert olarak aratıp indirebilirsiniz. Tabi indirdikten sonra yıldız vermeyi unutmayın.

Buraya Tıkla Android Uygulamamızı İndir

 

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı; Teknik ve estetik donanımıyla, geleceğin modern kitle iletişim elemanlarını yetiştirerek, bu konuda yetkin kişileri sektöre kazandırmak için oluşturulmuş bir programdır. Radyo ve televizyon programı tasarlamakla başlayan süreç; program üretmek üzere çekim teknikleri, yapım, yönetim, yapım sonrası aşamalar, yayın süreciyle sona eren bir çalışmadır ve öğrencilerimiz bütün bu aşamaları uygulamalı olarak eğitimleri boyunca öğrenir. Her öğrenci iki yıllık eğitimi boyunca dönem arkadaşlarıyla oluşturduğu ekip çalışması sonucu en az iki kısa film veya reklam, tanıtım filmi üreterek eğitimini tamamlar. Böylece uygulamalı eğitimle, bire bir kendi filmlerini üreterek meslek hayatına daha deneyimli olarak adapte olmaları sağlanır.

Radyonun analog kalmasının tabii çeşitli nedenleri var. Birincisi, elinizde yeni teknolojiye göre yapılmış dijital bir radyo aygıtı gerekli. Birçok tip dijital radyo aygıtının çalınabilmesi için de ek olarak bir bilgisayara gereksinme var. İkincisi, dijital radyonun ses kalitesi sanıldığı kadar yüksek değil. Eksperlerin görüşüne göre ortalama djital radyo aygıtının ses kalitesi küçük bir mini disk çalıcının kalitesinde. Bu da yatırımın cazibesini azaltıyor. Üçüncüsü, bugüne kadar DAB aygıtlarında kullanılan çip üniteleri çok pahalı idi ve korkunç boyutta elektrik kullanıyorlardı. Bu yukarda sayılan üç dezavantaja rağmen DAB teknolojisinin bir de avantaj sağladığı gerçek. Dijital radyo sistemi DAB kabaca saniyede 200 kilobit data aktarabiliyor, yani ev bilgisayarlarında kullanılan modemlerin tam dört misli kadar hızlı!

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa