RadyoDert.CoM | Slow Müzik Radyosu
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
30°C / 23°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
32°C / 32°C
İZMİR
Çok Bulutlu Bugün
28°C / 28°C
Harun Kolçak’a Son Veda!Birtek Kişi Yoktu
Harun Kolçak’a Son Veda!Birtek Kişi Yoktu
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı Harun Kolçak cenaze töreninde son yolculuğuna uğurlandı. Babası Eşref Kolçak, rahatsızlığından ötürü cenazeye...
23 Temmuz 2017 13:59
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Harun Kolçak’a Son Veda!

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı Harun Kolçak cenaze töreninde son yolculuğuna uğurlandı. Babası Eşref Kolçak, rahatsızlığından ötürü cenazeye katılamadı.

Önceki gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 62 yaşındaki sanatçı Harun Kolçak, TeşvikiyeCami’nde düzenlenen cenaze namazı ile son yolcuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, Kolçak’ın hayranlarının yanı sıra, iş ve sanat dünyasından da çok sayıda ünlü isim katıldı. Babası Eşref Kolçak rahatsız olduğu için cenazede yer alamadı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Cenazeye katılan isimler arasında ünlü oyuncu Nuri Alço, Ediz Hun ve Şarkıcı Çelik de vardı.

“HASTANEYİ SEVMEZDİ”

Cenaze namazına katılan ünlülerden Çelik Erişçi, Kolçak’tan övgü ile bahsederek, “Çok zarif barışsever, bütün ülkeye her zaman sevgi üzerinden söylemi olan bunu da şarkıları ile aktaran bir sanatçı hepimizin başı sağ olsun. En son hastaneye yatmadan bir hafta on gün önce görüşmüştük. Hastane olmadığında daha iyiydi hastaneyi sevmiyordu. Moralle yürüyen bir hastalıktı. Hepimiz gücümüz yettiğince moralini yüksek tutmaya çalıştık. Dediğim gibi en yüksek morali albümüne karşı gösterilen ilgiden aldığını düşünüyorum. Son bir buçuk 2 yıllık süreç tamamen halkın duaları ile oldu. Hepimizin başı sağolsun” dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa