RadyoDert.CoM | Slow Müzik Radyosu
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
30°C / 23°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
32°C / 32°C
İZMİR
Çok Bulutlu Bugün
28°C / 28°C
Hakkımızda


Radyodert.CoM 2014 Yılının Eylül Ayın’da Melih Kökçü Tarafından Ankarada Yayın Hayatına Baslatılmıştır. İlk Etap’da Arabesk Radyosu Düşünülerek Açılmıs Fakat Dinleyicinin İstegi Üzerine Slow Yayınlarına Devam Etmiştir.

RadyoDert yeri gelince eglendiren yeri gelince güldüren yeri geldiginde arkadasınız olabilme özelliğini kazanmış internet’in en iddialı radyosu olmustur. Tabiki bu özellik En çok dinlenme özelliğini de kazandırmıştır.Radyolar arası en çok dinlenen ve en çok sevilen radyodur radyodert.com

Bünyesinde bir çok kişiyle çalısmıs ve birçok kişiyi daha iyi yerlere getirebilmek için uğraşmıştır. Bir çok sunucumuz daha büyük yerlerde şu anda mikrofon almaktadır ee buda bizim hoşumuza gidiyor, demekki bu radyoyu sadece biz dinlemiyoruz bir çok radyodan radyo dostlarımızda bizlerle oluyor.Hak verin sevinmeyelim de ne yapalım.

Biz Herşeyimizi dinleyicimize borçluyuz, bugun böyle güzel yerlerdeysek ve bugun böyle güzel yerlerden radyomuza muhtesem teklifler geliyorsa bu sizin sayenizde bizler sizleri çok seviyoruz.Bu sebepden daima buralardayız..

Yönetim Kurulu
Melih KÖKÇÜ

Yukarı Geri Ana Sayfa